ایجاد یک محصول خوب یا ارائه خدمات عالی پایه و اساس است، اما این برای اداره یک تجارت موفق کافی نیست. داستان چیزهای بیشتری وجود دارد. مهم نیست که محصول یا خدمات شما چقدر عالی باشد، اگر ندانید چگونه آن را بفروشید، در آن شکست خواهید خورد.


بازاریابی و تبلیغات بخشی جدایی ناپذیر از راه اندازی یک کسب و کار موفق است. شما این گزینه را دارید که به روش های تبلیغاتی مرسوم پایبند باشید یا به سراغ روش های تبلیغاتی جدیدتر و مدرن تر بروید. با تجربه‌تر شدن تبلیغ‌کنندگان، آنها ایده‌هایی را ارائه می‌کنند که واقعاً مدرن و نوآورانه هستند.

تکنیک های تبلیغاتی متعددی وجود دارد که می توانید برای تبلیغ محصولات و خدمات خود از آنها استفاده کنید. با این حال، کسب‌وکارها همیشه به دنبال روش‌های تبلیغاتی جدیدتر و جذاب‌تر هستند. اینترنت به طور خاص منجر به ظهور بسیاری از تکنیک های مدرن تبلیغاتی در عصر جدید شده است.


تبلیغات در عصر مدرن با تبلیغات سنتی کاملا متفاوت است. در اینجا برخی از جدیدترین و داغ ترین روندها در تبلیغات مدرن وجود دارد که در حال افزایش محبوبیت هستند.


روش های نوین تبلیغات


تبلیغات بنری وب
بنر تبلیغاتی یا بنر وب، تبلیغاتی است که در یک صفحه وب نمایش داده می شود. تبلیغات شامل یک تصویر یا یک شی چند رسانه ای است که با استفاده از GIF ایجاد شده است. بنابراین تبلیغات بنری بسته به اینکه از چه فناوری برای ساخت آنها استفاده شده است، می توانند ثابت یا متحرک باشند. برخی از الهامات طراحی بنر عبارتند از Adobe، Amazon و DELL.


تبلیغات دیجیتال یا آنلاین
تبلیغات دیجیتال یا تبلیغات آنلاین یا تبلیغات اینترنتی یا تبلیغات اینترنتی شکلی از بازاریابی و تبلیغات مدرن است که از اینترنت برای ارائه پیام های بازاریابی تبلیغاتی به مصرف کنندگان استفاده می کند. بهترین نمونه های تبلیغات دیجیتال موفق  Express و Mastercard هستند.


تبلیغات موبایل
تبلیغات موبایلی نوعی تبلیغات است که از طریق تلفن همراه یا سایر دستگاه های تلفن همراه انجام می شود. زیر مجموعه ای از بازاریابی موبایلی است. تبلیغ‌کنندگان داده‌های شماره تلفن‌های پایگاه مشتریان فعلی خود و همچنین فهرستی از شماره تلفن مشتریان بالقوه را تهیه می‌کنند. یک پیام به ندرت مورد توجه قرار نمی گیرد و بنابراین، به عنوان یک ابزار بازاریابی یا تبلیغات موثر واجد شرایط می شود! چند نمونه از شرکت‌هایی که از کمپین‌های بازاریابی موبایلی خود بیشترین استفاده را کردند عبارتند از Ford Motor Company، RedBox و Starbucks Mobile Payments.


تبلیغات پیکسلی
تبلیغات پیکسلی نوع بسیار جدیدی از تبلیغات است که در آن هزینه یک تبلیغ بر اساس تعداد پیکسل های اشغال شده در اینترنت محاسبه می شود. LEGO و Sephora بهترین داستان های تبلیغات پیکسل هستند.


تبلیغات متنی
تبلیغات متنی تبلیغات هدفمند برای تبلیغاتی است که در وب سایت ها یا رسانه های دیگر ظاهر می شوند، مانند محتوای نمایش داده شده در مرورگرهای تلفن همراه. تبلیغات توسط سیستم های خودکار بر اساس هویت کاربر و محتوا انتخاب و ارائه می شود. یکی از نمونه های شناخته شده تبلیغات متنی، Google AdSense است.


تبلیغات کلمه کلیدی
تبلیغات کلمه کلیدی شکلی از تبلیغات آنلاین است که در آن تبلیغ‌کنندگان هزینه می‌کنند تا زمانی که یک فرد از یک عبارت خاص برای جستجو استفاده می‌کند، با استفاده از یک موتور جستجو، یک تبلیغ در فهرست نتایج مرتبط ظاهر شود. برای مثال، خرده‌فروشی که انواع مختلف کفش را می‌فروشد، کفش‌های پاشنه بلند و کفش‌های کتانی را در یک گروه تبلیغاتی متفاوت خواهد داشت.


منبع مقاله : وب سایت appypie

ترجمه : امید پنهانی

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.