over protocol یک پروتکل بلاک چین است که گره های سبک وزن 123 را فراهم می کند. گره ها کامپیوترها یا دستگاه هایی هستند که به یک شبکه بلاک چین متصل می شوند که با برقراری ارتباط با سایر گره ها، تایید تراکنش ها و اطمینان از عملیات بهینه، نقش مهمی در ایمن سازی شبکه ایفا می کنند. Over Protocol بر اساس پروتکلی به نام “Ethanos” است که فقط حساب های فعال را معتبر می داند و به گره های کامل امکان می دهد داده های منسوخ را دور بیندازند و با فضای ذخیره سازی کمتر کار کنند. Over الزامات اجرای یک گره را تا حد زیادی کاهش می دهد و این امکان را برای هر کسی فراهم می کند تا گره خود را اجرا کند.

Superblock، یکی از مشارکت کنندگان Over Protocol، میلیون دلار از شرکت ها و VC های برجسته در کره جنوبی در دو دور تأمین مالی جمع آوری کرده است. سرمایه گذاران شامل SK، Netmarble، DSC، E&Investment، Schmidt، SpringCamp و NaverZ بودند.

بن (جائه یون) کیم، بنیانگذار Superblock، گفت: “ما عمیقاً در حال غواصی در بازار کره جنوبی با بهترین شرکای محلی هستیم و به دنبال ملاقات با شرکای جهانی هستیم که ما را در سراسر جهان شتاب می دهند.”

همانطور که بلاک چین های لایه 1 در طول زمان سریعتر و مستقر شده اند، هزینه های راه اندازی و نگهداری گره ها به طور فزاینده ای گران شده است. در نتیجه، عملکرد برنامه های بلاک چین بدون استفاده از تجهیزات پرهزینه چالش برانگیز شده است.

Over Protocol یک بلاک چین لایه 1 جدید مبتنی بر پروتکلی به نام “Ethanos” است که فقط حساب های فعال را معتبر می داند و به گره های کامل امکان می دهد داده های منسوخ را دور بیندازند و با فضای ذخیره سازی کمتری کار کنند، بنابراین امکان کاهش نیازهای ذخیره سازی را فراهم می کند. با Over، هر کسی می‌تواند یک گره را اجرا کند و در خانه به اعتبارسنجی رایانه‌های شخصی خود تبدیل شود. Ethanos در EuroSys’21 منتشر شده است.

بن افزود: “با توانایی هر کسی برای اجرای اعتبارسنجی، افراد می توانند از طریق فرآیندی به نام “حقوق خانگی” درآمد کسب کنند، که به آنها امکان می دهد سبک زندگی جدیدی را با گزینه های پرداخت جدید، اعتبار افزایش یافته و فرصت های مالی نوآورانه بپذیرند.

درباره Superblock
Superblock (https://www.over.network/) محصولات، ابزارها و برنامه های غیرمتمرکز را برای شکوفایی Over Protocol می سازد. Over Protocol یک بلاک چین لایه 1 واقعاً غیرمتمرکز است که گره های کامل سبک وزن را ارائه می دهد.دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.