1- ChatGPT3

CHATgpt3 یک ربات گفت‌و‌گوی رایگان البته در حال حاضر و حرفه‌ای است که بر اساس SaaS AI پیاده سازی شده است و هوش مصنوعی بسیار قوی دارد و امسال در نگاه محققان بسیار جایگاه ویژه‌ای پیدا کرده است. برخی افراد این وب سایت را با گوگل مقایسه کرده‌اند و مدعی هستند که جایگاه گوگل را می‌تواند در آینده بگیرد اما باید صبر کنیم و منتظر آپدیت‌های جدید این وب سایت حرفه‌ای نیز بمانیم. 

ربات Chatgpt3 قابلیت درک سوالات پیچیده و خاص را نیز دارد و می‌تواند به صورت بالقوه جواب‌هایی ارزشمند و با کیفیت را در اختیار مخاطبان خود قرار بدهد. به طور مثال حتی می‌توانید پیچیده‌ترین فرمول‌های اکسل را از آن بخواهید و در اختیارتان قرار دهد یا اینکه از او بخواهید برایتان برنامه نویسی با زبان مدنظر خودتان را انجام دهد.

در حال حاضر ورژن 3 این ربات ارائه شده است اما ورژن‌های بعدی قرار است انقلابی بزرگ در تکنولوژی هوش مصنوعی باشد.

اگر بخواهیم تعریف دیگری از این هوش مصنوعی داشته باشیم در واقع ChatGPT-3 یک ربات دستیار حرفه‌ای هوش مصنوعی است که توسط OpenAI توسعه یافته است. این هوش مصنوعی بر اساس معماری GPT-3 ایجاد شده و بر روی حجم عظیمی از داده های متنی اینترنتی آموزش داده شده است.

این ربات متنی شبیه انسان عمل می‌کند و می تواند برای کارهای مختلف مانند ترجمه متون به زبان مختلف، پاسخ به سؤال و خلاصه سازی متن به خوبی تنظیم شود. یکی از ویژگی های کلیدی ChatGPT-3 توانایی آن در درک زمینه و ایجاد پاسخ های مناسب و اعجاب آور است. بعلاوه، بر روی طیف متنوعی از متن های اینترنتی آموزش دیده است و قادر به درک و تولید متن به چندین زبان است. به طور کلی، ChatGPT-3 یک مدل زبان قدرتمند و همه کاره است که این پتانسیل را دارد که شیوه تعامل ما با ماشین‌ها را متحول کند.

از مهم‌ترین قسمت‌های این ربات این است که می‌تواند برنامه نویسی کند، یعنی شما زبان مد نظر را به آن می‌دهید و ربات شروع به تولید آنچه خواستید می‌کند.
2- Midjourney

Midjourney یک برنامه هوش مصنوعی حرفه‌ای جهت طراحی تصاویر با استفاده از کاراکترها و متن‌هایی است که شما به آن می‌دهید. این برنامه بسیار عجیب و شگفت آور است، کافیست چند کاراکتر را به صورت متن به آن بدهید و از این وب سایت درخواست کنید که با توجه به این کاراکترها تصویری برای شما طراحی کند.

نتیجه‌ای که از این هوش مصنوعی دریافت می‌شود غیر قابل تصور است. برای استفاده از این نرم افزار باید در Discord عضویت داشته باشید. میدجورنی یکی از بهترین وب سایت‌های هوش مصنوعی در سال 2023 به شمار می‌رود.

3- Copy.ai

یک وب سایت حرفه‌ای برای تولید محتوای متنی یعنی copy.ai این وب سایت به شما این قدرت را می‌دهد که موضوع را تعیین کنید و با توجه به موضوع تعیین شده و کلمه کیلدی مطرح شده وب سایت یکی محتوای متنی یونیک و دست اول تولید کند.

برای استفاده از این وب سایت در 5 روز اول آزاد هستید اما بعد از آن باید اشتراک تهیه فرمایید. این وب سایت در آینده می‌تواند جایگزین شغل کپی رایترها شود البته هنوز جای کار دارد و محتواهای تولید شده به زبان انگلیسی نیاز به یک بار ویراستاری دارد.

 

Copy.ai در واقع پلتفرمی است که به کاربران این امکان را می دهد تا از قدرت هوش مصنوعی برای ایجاد خودکار محتوای متنی استفاده کنند. این زبان از پیشرفته ترین مدل های تولید محتوای متنی همانند GPT-3 است. این پلتفرم به کاربران اجازه می دهد تا یک درخواست یا موضوع را وارد کنند و سپس متنی را بر اساس آن ورودی به دست آورند. از Copy.ai می توان برای کارهای مختلفی مانند نوشتن پست های وبلاگ، ایجاد توضیحات محصول و حتی تولید کد استفاده کرد. علاوه بر این، این پلتفرم مدل هایی از پیش درست شده داردو همچنین برای افرادی که متخصص SEO هستند نیز بسیار مناسب است.

Copy.ai به گونه ای طراحی شده است که کاربر پسند باشد، با یک رابط کاربری ساده و گزینه های سفارشی متنوع برای اطمینان از اینکه متن تولید شده مطابق با نیازهای خاص کاربر است.
4- You.com

یک موتور جست‌وجوی قوی مبتنی بر هوش مصنوعی که بر اساس حریم خصوصی کاربر پیش می‌رود. این موتور جست و جو پس از مدتی اطلاعاتی از شما به دست می‌آورد که نتایج جست و جو بر اساس شخصیت شما و سرچ های قدیمی خواهد بود. 

خیلی افراد این موتور جست و جو را با گوگل مقایسه کرده اند اما تفاوت‌های عمده‌ای میان آنها وجود دارد.

در واقع you.com فقط یک موتور جست و جو است که محتوایی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد که آن را جست و جو کرده باشد و با توجه به اطلاعات قبلی این اطلاعات را استخراج می‌کند. اما گوگل بدون در نظر گرفتن این موضوع با توجه به عملیات بهینه سازی سایت‌ها و SEO این کار را انجام می‌دهد. وب سایت YOU.COM یکی از بهترین وب سایت‌های هوش مصنوعی به شمار می‌رود.
5- Rytr

Rytr یک دستیار نویسنده محتوای متنی با هوش مصنوعی عال است که به شما کمک می‌کند در کم‌ترین زمان ممکن یک محتوای با کیفیت تولید کنید. اگر در وبلاگ وب سایت خود روزانه محتوا منتشر می‌کنید به شما این وب سایت را توصیه می‌کنیم.

باز هم تاکید می‌کنیم که از این ابزار برای کپی رایتر، متون بازاریابی و فروش، نوشتن پست وبلاگ و … می‌توانید استفاده کنید اما برای نوشتن یک محتوای خیلی تخصصی یا یک کتاب شاید خیلی کاربردی نباشد.
6- DALL·E 2

DALL·E 2 یک نسخه پیشرفته از DALL·E است، یک ربات هوش مصنوعی تولید تصویر که توسط OpenAI توسعه یافته است. DALL·E 2 قادر به تولید تصاویر از توضیحات متنی و همچنین انجام انواع دیگر وظایف تولید مبتنی بر متن است. این ربات شباهت زیادی به Midjourney دارد اما به دقت آن عمل نمی‌کند.7- Jasper AI

یکی از بهترین وب سایت‌های هوش مصنوعی برای بازاریابان محتوا و وبلاگ نویسان که بر اساس موضوع ارائه شده شما محتوای متنی تولید می‌کند. جالب توجه است که هر بار این محتوا کاملا یکتا و جدید است و نگران داپلیکیت شدن آن نباشید اما از لحاظ سئو حتما محتوا را توسط هوش انسانی ویراستاری کنید.

با استفاده از هوش مصنوعی جاسپر، هزینه و زمانی که صرف انجام کارهای تکراری می‌شود به شدت کاهش پیدا می‌کند.
8- Murf

یکی از جذاب ترین وب سایت‌های هوش مصنوعی که با استفاده از آن می‌توانید از یک ربات هوش مصنوعی بخواهید متن شما را بخواند. بانک صدای موجود در این وب سایت هوش مصنوعی بسیار زیاد است و شما می‌توانید از میان تن صدا، لهجه و … صدا پیشه خود را انتخاب کرده و متن را برای خوانش به آن ارائه دهید. برای افرادی که مشکل ارائه به صورت صوتی را دارند این نرم افزار عالی است. همچنین اگر می‌خواهید محتوای صوتی تولید کنید و امکانات کافی ندارید بسیار ابزار عالی است.
9- Play.ht

با استفاده از این ابزار هوش مصنوعی می‌توانید تمامی محتواهای متنی را به صوتی تبدیل کنید. به طور مثال یک بلاگ پست را به آن بدهید و این ابزار برای شما آن را بخواند. این وب سایت از دسته، تبدیل متن به صوت است.
10- Synthesys

فناوری این ابزار برای تولید گفتار همانند دو مورد قبلی که گفته شد است با این تفاوت که در این وب سایت صداها بسیار قوی تر و طبیعی تر هستند. از این سرویس برای تبدیل متن به گفتار، روخوانی متون و … استفاده می‌شود. این وب سایت از الگوریتم‌های ماشین لرنینگ برای تولید گفتار بر اساس مدل‌های زبانی و صوتی استفاده می‌کند. 

در وب سایت Synthesys می‌توانید لحجه و سبک‌های متفاوتی از گفتار را داشته باشید، این وب سایت در حال توسعه و بهتر شدن است. از دیگر وب سایت‌های برتر مشابه هوش مصنوعی می‌توانید از وب سایت LOVO استفاده کنید که همانند سه مورد قبل صداهایی با احساس از انسان در اختیار شما قرار می‌دهد. 

این متن توسط هوش مصنوعی تنظیم شده

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.